Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 353 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Richard  Neupauer maklér
Richard Neupauer
richard.neupauer@lexxus.sk
+421 911 434 014

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS | administratívne priestory v novostavbe, Petržalka.

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Budatinská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
1678 m2
Celková plocha
1678 m2
Stav objektu
Holopriestor
Počet izieb
14
Pridané
13.03.2023
Aktualizované
22.03.2023
Richard Neupauer LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 911 434 014

Popis nehnutelnosti

Na predaj administratívne /nebytové/ priestory na dvoch podlažiach, na prízemí a 1. poschodí, v novostavbe polyfunkčného objektu v Petržalke.

Administratívny priestor veľkosti 1.678,90 m2 sa nachádza na prízemí a 1. poschodí 9-poschodovej polyfunkčnej budovy. Samostatný vstup je priamo z ulice. Na prízemí sa nachádza 50 m2, zvyšok priestoru sa nachádza na 1. poschodí. Priestor je vhodný na sídlo firmy, alebo investične - po rozdelení prenajímať menšie celky.
K priestoru je možné prikúpiť parkovacie státia pred budovou.
Budatínska ulica je skvele napojená na hlavný dopravný ťah Panónskej cesty, diaľnice D1, D2 aj diaľničného obchvatu. Priamo pri objekte je zastávka MHD.
Priestor je v stave holopriestor a je ihneď k dispozícii.

Informácie na 0911434014

Cena v RK
Cena parkovacieho státia: 11.000,00 € + DPH
TOPPONUKA