Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 836 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Richard  Neupauer maklér
Richard Neupauer
richard.neupauer@lexxus.sk
+421 911 434 014

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ - 5-podlažná admin. budova s parkovaním, Údernícka.

  • Domy a vily, Predaj, Bratislava V, Petržalka | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Bratislava V, Petržalka | pic. 0
  • Domy a vily, Predaj, Bratislava V, Petržalka | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Údernícka
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
1286 m2
Celková plocha
1286 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
39
Pridané
03.05.2019
Aktualizované
24.01.2022
Cena 1 220 000,00 €
Richard Neupauer LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 911 434 014

Popis nehnutelnosti

Na predaj 5-podlažná, podpivničená administratívna budova s príslušenstvom v uzavretom areály s vlastným vonkajším parkovaním /14 os. automobilov/ v mestskej časti Petržalka.

Päťpodlažná budova so suterénom, so šikmou strechou má zastavanú plochu 331,93 m2. Prístup k objektu je po spevnenej miestnej asfaltovej komunikácii, na ktorej sú zrealizované všetky inžinierske siete: prípojka vody, elektrického vedenia, plynu, kanalizácie, na ktoré je budova napojená. Pozemky sú oplotené, upravené.

Dispozične budovu tvorí:
Suterén: veľká zasadačka, 3x sklady, schodište, chodba
Prízemie: zádverie, recepcia, reprezentačná miestnosť, chodba, schodište, 5x kancelária, zasadačka, kuchynka, 2x predsieň, WC-muži, WC-ženy, sklady,
miestnosť pre upratovačku
1.poschodie: 8x kancelária, chodba, schodište, čajová kuchynka, 2x predsieň, WC muži, WC-ženy, sklady, server, miestnosť pre upratovačku
2.poschodie: 9x kancelária, chodba, schodište, čajová kuchynka, 2x predsieň, WC muži, WC-ženy, sklady, server, miestnosť pre upratovačku
3.poschodie: archív (zvukové štúdium), schodište.
Budova bola postavená v roku 1905. Kompletnou rekonštrukciou prešla v roku 2007.

Info na 0911 434 014

Cena: 1.220.000,- €

TOPPONUKA