Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 535 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Hajóssy
hajossy@expisreal.sk
0911 828 407

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Moderný rodinný dom v prvej obci za hranicou Rakúska - Wolfsthal len 10km od Auparku.

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Kremnická
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
260 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
5
Pridané
24.03.2023
Aktualizované
26.03.2023
Peter Hajóssy Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0911 828 407

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 8 ročný priestranný, moderný rodinný dom v prvej obci za hranicou Rakúska - Wolfsthal len 10km od Auparku.

Dom s rozlohou 260m2 je postavený na 8á. pozemku pri obore, kde je bežné že za plotom máte jelene.

V obci je škôlka, škola, 200m od domu je detské ihrisko. Doprava do Bratislavy je možná vlakom a autobusom 901.

Moderný rodinný dom s veľkými presklenými časťami ponúka svojim obyvateľom úžasný pocit priestoru a svetla. Tento dom s trojposchodovou dispozíciou je navrhnutý tak, aby bol pre rodinu pohodlný a praktický. Súčasťou domu je aj výrivka na terase s peknou vyhliadkou. 

Prízemie domu obsahuje garáž na dve autá, ktorá poskytuje praktické riešenie pre rodinu s viacerými autami. Vstupná hala domu je s dostatkom priestoru pre uloženie kabátov a topánok. Dve technické miestnosti a sklad poskytujú dostatočný úložný priestor a sú praktickým riešením pre skladovanie náradia a ďalších potrebných vecí.

Veľké presklené časti poskytujú dostatok svetla a vytvárajú úžasnú atmosféru prvého poschodia domu ktorý sa skladá z priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou a terasou, hosťovskej izby, komory, WC a kúpeľne. Obývacia izba je vybavená moderným nábytkom a má dostatok svetla, čo vytvára útulnú atmosféru pre rodinné večery. Hosťovská izba poskytuje pre návštevy pohodlie s vlastným WC a kúpeľňou. Komora je v blízkosti kuchyne a obývacej izby preto poskytuje praktické riešenie pre rodinný život.

Druhé poschodie domu je vyhradené pre spálne, galériu a terasu s balkónom. Spálne sú dostatočne priestranné a vybavené moderným nábytkom. Galéria, terasa a balkónom poskytujú úžasný výhľad na okolie a príjemné prostredie pre relaxáciu. Kúpeľňa a WC na tomto poschodí sú v blízkosti spální a poskytujú dostatočný komfort.

Tento moderný rodinný dom je vybavený tepelným čerpadlom, ktoré poskytuje účinné vykurovanie a chladenie. Tepelné čerpadlo je ekologickou alternatívou k tradičným zdrojom energie a znižuje náklady na energie a zároveň zlepšuje energetickú účinnosť domu.

Cena 1.200.000,-EUR + 3% provízia realitnej kancelárie.

 

Info:  +421 911 828 407