Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 625 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Alla Farkaš maklér
JUDr. Alla Farkaš
alla.farkas@lexxus.sk
+421 918 868 901

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM, krásny 3i byt s parkovaním, III Veže, Bajkalská ul.

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Bajkalská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
77 m2
Celková plocha
84 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
18.05.2017
Aktualizované
12.09.2019
Cena 750,00 €/mes.
JUDr. Alla Farkaš LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 918 868 901

Popis nehnutelnosti

Na prenájom, priestranný a svetlý 3-izbový byt v novostavbe III Veže s krásnym výhľadom na Bratislavu, Bajkalská ul., (BA III).

Byt má rozlohu 77 m2 + loggia 7,5 m2 a je situovaný na 7./21. posch. s výťahmi. Plne klimatizovaný byt je kompletne a vkusne zariadený nábytkom, kúpeľňa s pohodlnou vaňou a dvojumývadlom, samostatná toaleta a priestranné šatníky. Loggia a veľké okná so zníženým parapetom vám poskytnú pôsobivý výhľad na Bratislavu. Byt je otočený do dvora.

Strategická poloha, blízkosť centra, príjemné prostredie vhodné na aktívny oddych, kultúrne alebo športové využitie a široká ponuka služieb spojených s bývaním naplnia všetky vaše očakávania. Nákupná promenáda III Veže, plná užitočných prevádzok (potraviny, lekáreň, čistiareň a mnohé ďalšie), vynikajúcich reštaurácii a útulných kaviarní, solárium, centrum zdravia. V každej veži vlastné fitnescentrum na 5.poschodí, 24-hodinová recepcia pre vyšší komfort obyvateľov, spoločenská miestnosť s vyústením do oddychového rezidenčného parku prístupného výlučne obyvateľom.


Cena: 750,-EUR+ energie 200,-EUR. V cene prenájmu vnútorné parkovacie státie


TOPPONUKA