Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
373 674 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Branislav Galla maklér
Branislav Galla
branislav.galla@lexxus.sk
+421 917 641 901

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS | Luxusný 3 izbový byt - dizajnový projekt CUBES - garáž

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Mestská časť
Koliba
Ulica
Bellova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
123 m2
Celková plocha
128 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
3
Pridané
22.08.2018
Aktualizované
31.01.2024
Cena 1 600,00 €/mes.
Branislav Galla LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 641 901

Popis nehnutelnosti

Na prenájom - luxusný štýlový 3 izbový byt v dizajnovom projekte Cubes na Kolibe s výhľadom na panorámu mesta. Veľkometrážny byt sa nachádza na druhom poschodí 3-podlažnej mestskej vily s výťahom priamo z podzemnej rezidenčnej garáže kde sa nachádzajú dve veľkorysé parkovacie státia prislúchajúce k bytu. Kompletne moderne namieru zariadený vo vysokom štandarde a plne klimatizovaný ponúka nadštandardné bývanie pre náročného klienta. Dispozíciu bytu tvorí vstupná hala, dve samostatné spálne so vstavanými šatníkmi, skladový priestor, hlavná kúpeľňa s vaňou/sprchovým kútom/toaletou a bidetom, hosťovská kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, priestranná obývacia izba s kuchynským kútom, jedálňou a balkónom.
Krásne presvetlený veľkoplošnými oknami s hliníkovým rámom, podlahovým kúrením a detailne prevedeným interiérom sa ponúka za 1.600€/mesačne + preddavky na energie vo výške 450€. V cene nie je zahrnutý internet a KTv, ktoré si môže nájomca vybrať podľa aktuálnej ponuky providera. Byt je k dispozícii od 1.3.2024

TOPPONUKA