Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
248 086 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Pinka
jan.pinka@artegos.eu
0948462110

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3.izb. byt 90m2 v nadstavbe s výťahom pri Steine

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Šancová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
90 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
12.01.2018
Aktualizované
12.01.2018
Cena 800,00 €/mes.
Ján Pinka Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom čiastočne zariadený 3.izb. byt v 15 rocnej nadstavbe 5. posch. s výťahom pri Steine na Šancovej ulici.

Dispozícia bytu:

Rozloha 90 m2. Byt má rovné stropy, nad bytom je ešte byt v podkroví. Vlastné kúrenie - nízke náklady. 2 samostatné izby + obývacia izba s kuchyňou a jedálnym kútom. Samostatné wc s oknom a kúpeľňa s rohovou vaňou, pračkou a oknom. Presklenná loggia, UPC. Okná plastové, exteriérové rolety, dlažby v kuchyni, kúpelni, wc, na chodbe a laminátové podlahy v izbách. Roldory v izbách a na chodbe. V kuchyni kuchynská linka s barovým pultom, elektrická rúra, plynová platňa, ladnička s mrazničkou. Orientácia: Najvacsia izba na juh do tichého veľkého zeleného dvora.

Možnosť prenájmu aj s garážou v pešom dosahu na Pionierskej ulici. Cena dohodou.

Cena prenájmu je 800Eur + energie

Bližšie info a kontakt: Ján Pinka, jan.pinka@artegos.eu, tel.: 0948 462 110

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.