Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
303 969 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Radovan Štěpánek maklér
Ing. Radovan Štěpánek
rado@axisreal.sk
0905 422 485

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: Novostavba: 3-izbový byt BA III. Nové Mesto, ulica Klenová

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Klenová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
100 m2
Celková plocha
100 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
18.09.2017
Aktualizované
16.01.2020
Cena 800,00 €/mes.
Ing. Radovan Štěpánek Axis Real
Kontaktovať makléra 0905 422 485

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom 3-izbový byt NOVOSTAVBA v lokalite Bratislava III. Nové Mesto – Kramáre na ulici Klenová. Celková plocha je 100 m2 / byt má 95 m2 a lodžia 5 m2 / a nachádza sa na 2.poschodí v 6-poschodovom tehlovom bytovom dome s pekným výhľadom a parkovacím miestom v garáži. Byt má obývačku prepojenú s kuchyňou, dve samostatné izby, kúpeľňu, toaletu, chodbu. Byt sa ponúka kompletne zariadený nábytkom a spotrebičmi, chladnička, práčka. Voľný ihneď v cene je internet a televízia.

STAV BYTU:
Byt je vybavený modernými materiálmi, plastové okná, plávajúca podlaha, obklady, dlažba. Bytový dom je zateplený.

PLATBY:
Mesačný nájom je vo výške 800,-eur plus energie 150,-eur. Pri podpise zmluvy záujemca hradí v hotovosti: mesačný nájom vrátane energií, internetu a televízie vo výške 950,-eur, depozit vo výške 950,-eur /vratný po ukončení nájmu/, provízia pre realitnú kanceláriu 400,-eur.

LOKALITA:
Lokalita s výbornou dostupnosťou do centra, v blízkosti MHD, kompletná občianska vybavenosť.

/ PRENÁJOM / 3-IZBOVÝ BYT / BRATISLAVA III. NOVÉ MESTO / ULICA KLENOVÁ / 100 m2 / ZARIADENÝ / LODŽIA / PARKOVANIE V GARÁŽI / NOVOSTAVBA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.