Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
265 024 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Eleonóra Paráková
parakova@loftreal.sk
0915 739 192

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestranný 3-izbový byt s výhľadom na jazero Kuchajda

Typ
Predaj
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Vajnorská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
81 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
23.05.2018
Aktualizované
21.06.2018
Eleonóra Paráková LOFT real s.r.o.
Kontaktovať makléra 0915 739 192

Popis nehnutelnosti

Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s možnosťou dispozičnej zmeny na 3,5-4 - izbový byt. Byt sa nachádza v dobrej lokalite oproti jazera Kuchajda na Vajnorskej ulici. Byt je na zvýšenom prízemí bytového domu (5.p) s rozlohou 81 m2 obytnej plochy. Byt je v pôvodnom stave a kompletne vyprataný, takže poskytuje možnosť si ho zariadiť podla vlastných predstav. V byte sú povodne drevené parkety. Dve izby sú situované smerom na jazero a kuchyňa a spálňa do dvora. Kúpelňa a WC sú zrekonštruované. Kuchyňa ma vlastnú špajzu. V byte je veľká priestranná predsieň a ešte aj vstupná chodba. K bytu prislúchajú dve murované pivnice. Dom je po rekonštrukcii- zateplený a bola vymenená aj brána domu na cip a tiež nove schránky. V dome sa nachádza výťah. Byt ma blízko nákupne centrum Polus, spomínané jazero Kuchajda a rýchle spojenie s centrom mesta elektrickou. Byt je ideálny aj na podnikateľské zameranie ako notár, advokát ... Parkovanie je možne vo dvore. Byt je bez tiarch.Cena: 163 500 €