Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
273 803 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Branislav Galla maklér
Branislav Galla
branislav.galla@lexxus.sk
+421 917 641 901

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj exkluzívny 3 izbový byt s predzáhardkou - Parkville

Typ
Predaj
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Strážna
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
91 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
13.06.2018
Aktualizované
03.10.2018
Branislav Galla LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 641 901

Popis nehnutelnosti

Na predaj - výnimočný a priestranný 3 izbový byt vo vyhľadávanom projekte Parkville z dielne londýnskeho architektonického ateliéru Jestico & Whiles s príjemnou predzáhradkou na Kolibe. Základom kvalitného bývania je výhodná poloha a kvalitný architektonický koncept tohto rezidenčného komplexu, ktorý využíva priaznivú južnú expozíciu svahu s dostatkom slnečného žiarenia. Filozofia osadenia objektov vo svahu je akousi reminiscenciou pôvodného terasovitého usporiadania terénu, na ktorom sa v minulosti nachádzali vinohrady. Na tradičný ráz okolia nadväzuje aj bohato členený, terasovitý tvar budov. Riešenie fasád korešponduje s prírodným prostredím okolia kde sa k slovu sa dostali najmä prírodné materiály, ako sú drevo a kameň.
Veľkorysý byt je riešený v kvalitnom štandarde s výbornou dispozíciou, ktorú tvorí vstupná hala so vstavaným šatníkom a hosťovskou toaletou, technická miestnosť s práčkou/sušičkou, komfortná obývacia izba so vstupom na terasu, kuchynským kútom a jedálňou, veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a druhou toaletou, dve spálne so vstupom na terasu. Všetky izby su klimatizované, majú drevené podlahy s podlahovým konvektorovým kúrením pri oknách a veľkoplošné okná so vstupom na predzáhradku. Ponúka sa čiastočne zariadený s parkovacím státím v prízemnej rezidenčnej garáži a murovanou pivničnou kobkou o výmere 3,88 m2.
V okolí mestských víl sa nachádza približne 8 200 m2 zelene. Každý byt na prízemí má súkromnú záhradu, ktorej výmera sa pohybuje od 50 do 369 m2. Plocha záhrad predstavuje 42 % celkovej výmery zelene pričom približne 39 % celkovej plochy zelene tvoria verejné parkové plochy. Súčasťou stavby sú pohľadové extenzívne strešné záhrady..zavlažovanie využíva dažďovú vodu, ktorá sa akumuluje v podzemných cisternách a spätne prečerpáva do zavlažovacieho systému. Súčasťou verejných priestorov sú detské ihriská aj fitnes centrum či sauna. Možnosť odpočtu DPH, nehnuteľnosť vo vlastníctve PO.
TOPPONUKA