Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 551 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jaroslav Kasala maklér
Jaroslav Kasala
jaro@axisreal.sk
0918 646 341

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3-izb. byt, 2x LODŽIA, BA III. Nové Mesto, Kukučínova ulica

Typ
Predaj
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Kukučínova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
99 m2
Celková plocha
99 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
20.03.2020
Aktualizované
26.03.2020
Jaroslav Kasala Axis Real
Kontaktovať makléra 0918 646 341

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Bratislava III. Nové Mesto Kukučínova ulica. Byt sa nachádza na 2.poschodí 6-poschodového zatepleného bytového domu s novým výťahom. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej nepriechodnej izby, samostatného WC, samostatnej kúpeľne, samostatnej nepriechodnej kuchyne s komorou, priestrannej obývacej izby s francúzskym BALKÓNOM a atypickej izby s presklením celej steny a so vstupom na dve LODŽIE pričom jedna má výmeru cca 6 m2 a druhá 4 m2 s výhľadom do uzatvoreného dvora. K bytu prislúcha aj pivničná kobka. Parkovanie je verejné.

STAV BYTU:
Byt ponúkame na predaj v pôvodnom stave, je pripravený na úpravu podľa predstáv nového majiteľa. Aktuálne je na 99 % vyprázdnený, nenachádza sa v ňom ani kuchynská linka. Dispozícia a výmera bytu pri troche fantázie a šikovných rukách umožňuje byt dispozične zmeniť na 4-izbový keďže byt má samostatnú kuchyňu ktorú je možné zmeniť na samostatnú izbu. Obývacia izba pri svojej rozlohe dovoľuje kuchynskú časť presunúť do tohoto priestoru čím vznikne obývacia časť spojená s kuchynskou. Byt je k dispozícií ihneď, prevádzkové náklady činia 200,- euro + energie. Fotografie a virtuálnu prehliadku reálneho stavu na vyžiadanie u nás v realitnej kancelárii. K cene bude pripočítaná provízia pre realitnú kanceláriu.

LOKALITA:
Daná lokalita patrí medzi vyhľadávané na bývanie v rámci hlavného mesta, ponúka kompletné občianske vybavenie. V tesnej blízkosti sa nachádza dostatok obchodov, kaviarní, zdravotnícke zariadenie, nákupné centrum CENTRAL, jazero KUCHAJDA, OC VIVO v minulosti POLUS. Poloha bytového domu umožňuje skvelú dostupnosť do centra mesta, ale aj na diaľničný obchvat. V okolí sa nachádza dostatok zelene.

/ 3 - IZBOVÝ BYT / 2 X LODŽIA / 1 X FRANCÚZSKY BALKÓN / VÝŤAH / BRATISLAVA III. NOVÉ MESTO / KUKUČÍNOVA ULICA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.