Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 403 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM rodinného domu pri Poluse – záhrada,terasa, garáž aj pivnica.

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Zátišie
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
140 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
29.12.2017
Aktualizované
29.12.2017
Cena 800,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Rodinnný dom sa nachádza v mestskej časti BA III – ul.Zátišie v blízkosti OC Polus. Vhodný pre dlhodobý prenájom pre rodinu, alebo firmu.
Dom je kompl.zrekonštruovaný. Úžitková plocha 140 m2,pozemok 470 m2.Tichá ulica, orientovaný na V a JZ. Prenajíma sa nezariadený.
Dispozícia : prízemie - kuchyňa, špajza , priestranná obývačka ,kúpeľňa so sprchou, izba.
Poschodie: 2 x spálňa, kúpelňa s vaňou, galéria.Všade vstavaé skrine – dostatok úložného priestoru.
Terasa so ssedením, záhrada so stromami a viničom, garáž pre dve autá.
Dom je vhodný pre rodinu, alebo aj pre firmu.

Cena za prenájom bytu: 800,- eur + 200,- eur energie
Kontakt na makléra: 0948 080 115, emmakler@centrum.sk
Informácia pre klienta:Nájomca hradí províziu pre realitnú kanceláriu + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis , poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu/.