Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
265 024 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Eleonóra Paráková
parakova@loftreal.sk
0915 739 192

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Veľký a slnečný 4izb. byt s terasou a dvomi parkovacími miestami

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Royova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
130 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
23.05.2018
Aktualizované
21.06.2018
Cena 1 500,00 €/mes.
Eleonóra Paráková LOFT real s.r.o.
Kontaktovať makléra 0915 739 192

Popis nehnutelnosti

Prenajmem veľký svetlý štvorizbový nezariadený byt na prvom nadzemnom podlaží v novostavbe rodinného domu v súkromnom areáli na Kramároch. Z obývacej izby a jedálne je nádherný výhľad na zeleň Horského parku a do záhrady. Obývačka a jedáleň sú orientované na juh a sú prepojené s kuchyňou. Priamo z jedálne je východ na terasu. Tri izby sú orientované na východ s výhľadom na záhradu. Kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom, WC, komora. Plocha bytu je 130 m2 + 15 m2 terasa. K bytu sú dispozícii 2 parkovacie miesta v uzatvorenom areáli. V byte je alarm. Lokalita má vynikajúcu občiansku vybavenosť a dostupnosť– do 3 min chôdze sú k dispozícii pobočky bánk, pošta, lekáreň, kaviareň, reštaurácie, potraviny, obuv, kaderníctvo. Cena mesačného nájmu 1 350 eur + energie 150 eur. V prípade dohody možnosť zariadenia nábytkom.Cena 1 500 €/mesiac.