Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
294 330 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Branislav Galla maklér
Branislav Galla
branislav.galla@lexxus.sk
+421 917 641 901

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom štýlový 4 izbový byt v Mestskej Vile s terasou, garáž

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Pluhová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
106 m2
Celková plocha
119 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
29.11.2016
Aktualizované
15.08.2019
Cena 800,00 €/mes.
Branislav Galla LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 641 901

Popis nehnutelnosti

Na prenájom - atraktívny štýlový 4 izbový byt v novostavbe Mestskej vily s priestrannou terasou a vlastným garážovým státím. Bytový dom sa skladá z piatich bytových jednotiek na troch nadzemných podlažiach s výťahom a piatimi garážovými státiami priradené ku každému bytu. Ide o príjemnú skladbu obyvateľov a bezpečné bývanie, byt má samostatný bezpečnostný systém napojený na Security spoločnosť. Výmera čistej plochy bytu je 106,18 m2 + terasa 13,24 m2. Kompletne vkusne zariadený byt ponúka ideálne bývanie pre mladú rodinu prípadne pár.
Dispozíciu bytu tvorí vstupná hala s priamym vstupom do menšej pracovne s výmerou 9 m2, veľkej kúpeľne s vaňou a sprchovým kútom, samostatná toaleta a technická miestnosť, prechodný šatník do dvoch spálni, ktoré majú vstup na terasu a komfortná obývacia izba s kuchynským kútom a terasou. V byte je zavedený internet a satelit Sky-link, je plne klimatizovaný a k dispozícii ihneď. Mesačná výška nájmu je 800€ + preddavky na energie 250€. K dispozícii od 15.8.2019 TOPPONUKA