Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 603 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Karin Zápalová, RSc.
zapalova@karinpartners.sk
0918 971 554

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 4 izbový byt s panoramatickým výhľadom v lokalite Bratislava – Nové mesto, Račianska ulica.

Typ
Predaj
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Račianska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
120 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
09.05.2022
Aktualizované
09.05.2022
Cena 499 000,00 €
Mgr. Karin Zápalová, RSc. KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0918 971 554

Popis nehnutelnosti

 

Ponúkame Vám na predaj nádherný priestranný 4 izbový byt s panoramatickým výhľadom v lokalite Bratislava – Nové mesto, Račianska ulica.

Byt o výmere 120m2 + balkón 5m2 je situovaný na 21.posch. bytového domu Manhattan – s ocenením Stavba roka 2010. Orientácia bytu na 3 svetové strany poskytuje dokonalý výhľad na Bratislavu.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývačky, kuchyne  s jedálňou, 3 samostatné spálne, 2 kúpeľne s vaňou a sprchovým kútom, 2 x toaleta, balkón.Pozrite si 3d obhliadku tejto nehnuteľnosti:

 

Na predaj priestranný 4 izbový byt v rezidencii Manhattan (matterport.com)

Byt má samostatné vykurovanie a prípravu teplej vody,  v byte je nainštalovaný systém vetrania bez otvárania okien a rozvody na pripojenie na internet, káblovú televíziu a telefón prostredníctvom optických káblov (Telekom, Orange)

Manhattan patrí medzi desiatku najvyšších budov Bratislavy.

Pri vstupe do bytového domu obyvateľa alebo návštevníka privíta útulná 24hod.recepcia, ktorá zabezpečuje bezpečnosť v dome a iné.

Spoločné priestory s jabĺčkovou tematikou vedú k trom osobným výťahom. Z tých sa vchádza na jednotlivé podlažia.

Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza spoločenská miestnosť – ďalšia pridaná hodnota, ktorá je výrazom nadštandardu tohto bytového domu. Táto miestnosť je určená pre všetkých obyvateľov bytového domu na príležitostné využívanie. Nachádza sa tu kuchyňa, obývací priestor so sedačkou a lodžia. Využíva sa na party, cvičenie jogy, oslavy.

K bytu je možné dokúpiť parkovacie miesto priamo v dome.

Cena: 499.000,-€ vrátane realitného a právneho poradenstva

Kontakt k obhliadke:

Mgr. Karin Zápalová, RSc.

0918 971 554

zapalova@karinpartners.sk