Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 618 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tatrareal a.s. - Zuzana Galbová
zuzana.galbova@tatrareal.sk
0918730526

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Exkluzívny pozemok 1611 m2 na KOLIBE, s pôvodnou vilou

Typ
Predaj
Mesto
Nové Mesto
Mestská časť
Koliba
Ulica
Jeséniová
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1611 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
15.10.2021
Aktualizované
29.04.2022
Cena 1 150 000,00 €
Tatrareal a.s. - Zuzana Galbová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Na Kolibe, v jednej z najlukratívnejších lokalít hlavného mesta, popri Ceste na Kamzík, ponúkame na predaj krásny, svahovitý pozemok s pôvodnou vilou.
Pozemok o výmere 1611 m2 je prístupný z vrchnej časti z Jeséniovej ulice a zo spodnej časti z ulice Cesta na Kamzík. Svojou predispozíciou je vhodný na umiestnenie viacpodlažnej rodinnej vily. Vďaka svahovitosti pozemku je možné vytvoriť krásne výhľady z jednotlivých podlaží a súčasne vyvýšenie pozemku nad spodnou ulicou zabezpečuje budúcim majiteľom dokonalé súkromie. Pridanou hodnotou je dospelá zeleň a vzrastlé smreky. Príjemná, slnečná orientácia na juhozápad, krásne prostredie a výborná dostupnosť do centra predurčuje túto parcelu na unikátne bývanie v hlavnom meste.

Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete a starý, neobývaný rodinný dom.
V zmysle Územného plánu hl. mesta SR Bratislavy v znení neskorších zmien a doplnkov je pozemok súčasťou stabilizovaného územia určeného pre málopodlažnú zástavbu obytného územia (kód 102). Územno-plánovaciu informáciu poskytneme záujemcom na vyžiadanie.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ:
- škola, škôlka, autobusová zastávka, železničná zastávka, potraviny, reštaurácie, služby. Vzdialenosť do historického centra len 10 min autom.

Cena tejto nehnuteľnosti je 1 150 000 €.