Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
271 666 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jaroslav Kasala maklér
Jaroslav Kasala
jaro@axisreal.sk
0918 646 341

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: Stav. poz. na nízkopodlažnú bytovú zástavbu BA III.Koliba

Typ
Predaj
Mesto
Nové Mesto
Mestská časť
Vinohrady
Ulica
Vinohrady
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
22.03.2018
Aktualizované
23.09.2018
Jaroslav Kasala Axis Real
Kontaktovať makléra 0918 646 341

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS POZEMKU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj stavebný pozemok o celkovej rozlohe 1245 m2 v lokalite Bratislava III. KOLIBA, Nové Mesto-Vinohrady. Pozemok sa skladá zo štyroch parciel o rozlohách 632 m2, 220 m2, 93 m2 a 300 m2, je určený na málopodlažnú bytovú zástavbu s koeficientom zastavanosti 25%, je obdĺžnikového tvaru. Inžinierske siete v dosahu cca 300 m. Bližšie informácie a UPI na vyžiadanie v realitnej kancelárií.

LOKALITA:
Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie, množstvo zelene, patrí medzi vyhľadávané lokality na bývanie v rámci hlavného mesta.

/ STAVEBNÝ POZEMOK / PREDAJ / BRATISLAVA III. NOVÉ MESTO - VINOHRADY /