Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 916 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ľuboš Šimončič
simoncic@mgreal.sk
0903 771 670

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prevádzkovo - skladový priestor v bízkosti OC

  • Ponuka je bez obrázkov.

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Pluhova
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
71 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
06.12.2019
Aktualizované
22.01.2020
Cena 5,80 €/m2/mes.
Mgr. Ľuboš Šimončič MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 771 670

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom od 1.1.2020 v suteréne prevádzkovo- skladový priestor: 71,40 m2, dvojkrídlové dvere, k dispozícii  elektrina, kúrenie, okná,  bez prístupu vody, priestor je možné využívať aj ako skladový priestor na uskladnenie vecí, aj ako priestor na prevádzku ( takú, ktorá nebude spôsobovať hluk, zápach ), sklad je možné prenajať  samostatne,  alebo s  dispozičnými kancelárskymi priestormi. Cena nájmu-  5,80  m2/mesiac  bez DPH vrátane všetkých energii a služieb. Províziu neplatíte!