Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 917 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Gabriel Greššo maklér
Gabriel Greššo
gabriel.gresso@lexxus.sk
+421 903 417 034

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom obchodný a admin.priestor,BA III, Vajnorská, 154 m2

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Vajnorská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
154 m2
Celková plocha
154 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
22.01.2020
Aktualizované
22.01.2020
Cena 920,00 €/mes.
Gabriel Greššo LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 903 417 034

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na prenájom obchodný priestor s administratívnym zázemím (114 m2), a príručným skladom v celkovej výmere 154 m2, BA III., Vajnorská ulica. Priestory sa skladajú s väčšieho otvoreného vstupného priestoru, v zadnej časti sa nachádza kuchynský kút, kancelárie, 3x sociálne zariadenie, skladový priestor.

Priestory sa nachádzajú v prednej rade prízemného objektu v stráženom areáli so vstupnou rampou, asfaltová prístupová cesta, ústredné kúrenie, ihneď k dispozícii, možnosť prenájmu vonkajších parkovacích státí pri objekte.

Vhodné ako sídlo firmy respektíve ako kombinácia obchodného priestoru s firemným kancelárskym zázemím na jednom mieste, výborné dopravné napojenie priamo na Vajnorskú ulicu.

Uvedená cena mesačného nájmu 920,-EUR/mesiac + DPH je bez energií, ktoré budú hradené podľa skutočnej mesačnej spotreby
TOPPONUKA