Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 353 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Liliana Čerteková
liliana@mgreal.sk
0907417900

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Flexibilné kancelárske priestory 342m2, Jarošova ul., Nové Mesto

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Jarošova
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
342 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
28.02.2023
Aktualizované
06.03.2023
Cena 8,90 €/m2/mes.
Mgr. Liliana Čerteková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory na Jarošovej ul. v Novom Meste v Jarošova OFFICE CENTRE. Plocha: celková 342m2. Nachádza sa na prízemí, v budove je výťah. Flexibilné dispozičné riešenie, plne klimatizované, otvárateľné okná, štrukturovaná kabeláž, bicyklové stojisko, sprchy v budove, stravovanie v budove. Vynikajúca občianska vybavenosť v okolí, MHD napojenie. Možnosť prenájmu garážového státia v cene 100€/mes.

Cena od 8,90 €/m2/mes + 3,95 €/m2/mes energie a služby.

Voľný okamžite, províziu RK neplatíte.