Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
RNDr. Michal Sárkány maklér
RNDr. Michal Sárkány
michal@axisreal.sk
0908 998 938

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: Obchodný priestor, BA III. Nové Mesto, Vajnorská ulica

Typ
Predaj
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Vajnorská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
85 m2
Celková plocha
85 m2
Pridané
15.06.2022
Aktualizované
17.06.2022
Cena 180 000,00 €
RNDr. Michal Sárkány Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0908 998 938

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS PRIESTORU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj LUKRATÍVNY OBCHODNÝ PRIESTOR s VÝKLADOM, ktorý sa nachádza na prízemí POLYFUNKČNÉHO domu na ulici Vajnorská. Je situovaný v peknom nádvorí so zeleňou, v ktorom sa nachádzajú ďalšie obchodné prevádzky. Celková výmera priestoru je 85,3 m2. Priestor je rozdelený na obchodnú časť, sklady a WC. K priestoru je možné si prenajať DVE VONKAJŠIE PARKOVACIE MIESTA, ktoré sa nachádzajú v jeho bezprostrednej blízkosti. Cena nájmu za jedno parkovacie miesto je 60,- eur + DPH/mesiac.
V prípade záujmu nového majiteľa je možné pokračovať v nájme so súčasným nájomníkom z čoho robí táto nehnuteľnosť aj dobrú investičnú príležitosť pre nového majiteľa priestoru.

STAV PRIESTORU:
Priestor bol skolaudovaný ako NOVOSTAVBA v roku 2000 v ktorej boli použité všetky NAJMODERNEJŠIE TECHNOLÓGIE (napr. vzduchotechnická jednotka, vzduchová clona nad jedným z vchodov) a predáva sa ako holopriestor. Tvoria ho hliníkové okná, interiérové dvere, laminátové podlahy v kombinácii s dlažbou a stropné svietidlá. Súčasťou priestoru je aj wc s umývadlom. Teplo je do budovy resp. priestoru dodávané z centrálneho zdroja tepla (CZT). Možnosť pripojenia na káblovú televíziu a internet. Objekt je chránený 24 hodinovou STRÁŽNOU SLUŽBOU.

LOKALITA:
Obchodný priestor sa nachádza v lokalite s vynikajúcou dopravnou dostupnosťou autom a taktiež MHD zo strany Vajnorskej ako aj z Bajkalskej ulice. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza plaváreň PASIENKY a obchodné centrum VIVO, ktoré okrem koncentrácie ľudí ponúka aj bezplatné parkovanie (v pracovné dni do 3 hodín, cez víkendy celodenne). Výhodou je tiež, že priestor susedí s veľkým množstvom ďalších obchodných prevádzok, ktoré sa nachádzajú v tomto polyfunkčnom objekte.

/ PREDAJ /OBCHODNÝ PRIESTOR / BRATISLAVA III. NOVÉ MESTO / VAJNORSKÁ ULICA / NOVOSTAVBA / 85 M2 /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.