Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 072 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Vladimír Valentovič
balumbini@gmail.com
0948 283 434

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom klimat. kancelária 22 m2, Pluhová ul. BA III.

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Mestská časť
Pasienky / Kuchajda
Ulica
Pluhová
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
22 m2
Celková plocha
22 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
25.06.2024
Aktualizované
25.06.2024
Cena 6,20 €/m2/mes.
Mgr. Vladimír Valentovič KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 283 434

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom klimatizované kancelárie 22 m2, Pluhová ul. BA III. Nové Mesto. Samostatná  kancelária sa nachádza v tehlovej zateplenej admin. budove /energ. certifikát B/. Vybavenie kancelárií: Non stop recepcia, osobný a nákladný výťah s rampou, plávajúca podlaha, plastové okná a omietky. Optické internetové pripojenie troch poskytovateľov. K dispozícii samostatná zasadačka. Nápojové automaty, kuchynka a soc. zariadenia na každom poschodí + sprchový kút. Ponúkame nájomcom aj nábytok / stoly, stoličky, kreslá, regály a pod./ do bezplatného užívania počas doby prenájmu. Cena: 6,50 Eur/ m2/ mesiac + energie, služby, klimatizácia a upratovanie 6,20 Eur/ m2/ mesiac. V službách je zahrnuté aj upratovanie Vašej kancelárie! Poplatok za energie, služby, klimatizáciu a upratovanie je fixný a nepodlieha zúčtovaniu na základe reálnej spotreby. Optické internetové pripojenie je v réžii nájomcu. Ceny sú uvedené bez DPH. DPH sa pripočítava len u platcov DPH. Pre neplatcov DPH sa  nepripočítava k cenám nájomného ani k cenám služieb! Nájomca neplatí depozit! Parkovacie miesta vo dvore budovy LEN 360.-Eur/ rok + DPH!  Kontakt: Mgr. Valentovič 0948/283434 valentovic@karinpartners.sk