Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 517 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Vladimír Valentovič
balumbini@gmail.com
0948 283 434

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Ponúkame na prenájom sklady 19m2, 32,24m2 a 40m2, Stromová ul., BA III., Kramáre.

  • Komerčné priestory, Prenájom, Bratislava III, Nové Mesto, Kramáre | pic. 1
  • Komerčné priestory, Prenájom, Bratislava III, Nové Mesto, Kramáre | pic. 0
  • Komerčné priestory, Prenájom, Bratislava III, Nové Mesto, Kramáre | pic. 1
Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Mestská časť
Kramáre
Ulica
Stromová
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
32 m2
Celková plocha
32 m2
Typ stavby
Skeletová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
22.02.2021
Aktualizované
22.02.2021
Cena 6,00 €/m2/mes.
Mgr. Vladimír Valentovič KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 283 434

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom sklady 19m2, 32,24m2 a 40m2, Stromová ul., BA III., Kramáre. Samostatné uzamykateľné miestnosti sa nachádza na prízemí. Bezbariérový prístup, šírka vstupných dverí 80cm. Možnosť parkovať pred budovou v čase dopravy materiálu. Mužské a ženské WC, kuchynka. Non stop prístup do objektu na čipovú kartu. Možnosť prenájmu parkovacie miesta 60€/ mesiac vrátane DPH, prípadne v garážovom dome za 80€/ mesiac vrátane DPH.

Cena: 6.-€/m2 /mesiac bez DPH. V cene nájmu je voda a spotreba elektriny. Internetové pripojenie si hradí nájomca. V prípade, ak ste platca DPH pripočítava sa k cene aj DPH.  Kontakt: Mgr. Valentovič 0948/283434 nostridyven@gmail.com