Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 643 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Lukáš Horný
horny@expisreal.sk
0917 382 504

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM Garsónka o rozlohe 22 m2. Situovaná v lukratívnej časti Nového Mesta v Bratislave . Expisreal

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Československých parašutistov
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
22 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
10.01.2022
Aktualizované
10.01.2022
Cena 385,00 €/mes.
Ing. Lukáš Horný Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0917 382 504

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom garsónku Bratislava-Nové Mesto ,ulica Československých parašutistov. 

Ulica: ČS Parašutistov

Mesto: Bratislava - Nové Mesto

Typ: Prenájom

Druh: 1-izbový-garsónka

Stav:  Kompletná rekonštrukciaByt sa nachádza na veľmi peknej a slušnej ulici – Bratislava, časť-Nové mesto, Čsl. Parašutistov. Byt je po kompletnej rekonštrukcii. Boli vymenené plastové okná, vymaľované, nanovo lakované parkety, nový obklad a dlažba.

V kuchyni je osadená nová kuchynská linka. V kúpeľni sa nachádza veľký sprchový kút, závesné vstavané WC. Byt je orientovaný do parku na východ s veľmi príjemnou klímou aj počas letných mesiacov.

Byt sa nachádza na 4. poschodí v  6 poschodovom dome. V blízkosti  je nákupné centrum dom Vivo!

Dobrá občianska vybavenosť, nadštandardne a plne zariadená garsónka (práčka, chladnička, trúba na pečenie, mikrovlnka, sklo-keramická varná doska, skrine, komoda, písací stôl, veľká posteľ, LCD televízor-káblová televízia.

Do bytu je zavedená KTV a internet .V prípade pripojenia internetu a KTV je možné si ho zriadiť na vlastné náklady, nad rámec nájomného.

Byt disponuje pivničnou kôpkou.

V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétneho, korektného a seriózneho zamestnaného záujemcu.

Byt je voľný ihneď.

Cena

 385 €/mesiac v rátane energií