Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 606 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juraj  Herceg maklér
Juraj Herceg
jherceg@apartim.sk
0903408815

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom - 1 izbový byt novostavbe Urban Residence na Račianskej ul

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Račianska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
28 m2
Celková plocha
32 m2
Počet izieb
1
Pridané
04.08.2021
Aktualizované
23.05.2022
Cena 450,00 €/mes.
Juraj Herceg Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Apartim s.r.o prenajme nový 1 izbový byt v polyfunkčnej novostavbe Urban Residence v Novom meste s veľkou loggiou 4,61 m2, 3/7 posch.

Má rozlohu 28 m2. Dispozične byt pozostáva z 1 veľkej obytnej miestnosti s kuchynským kútom, kúpeľne spojenej s WC a veľkej loggie. V cene nájmu je nájomníkom k dispozícii pivničná kobka a garážové státie. Byt je zariadený vrátane základných spotrebičov (práčka, chladnička, atď...)

V blízkosti je výborná občianska vybavenosť: škola, škôlka, nákupné centrum Central, obchodný dom Polus, veľké potraviny Billa, Lidl, reštaurácie, kaviarne, bary a možnosť kultúrneho a športového vyžitia, taktiež dobré dopravné spojenie do centra mesta ako aj na obchvat a diaľnicu. Byt je vhodný pre max. 2 osoby.

Voľný od 1.6.2022.

Cena prenájmu vrátane energií, pivničnej kobky a garážového státia je 450,- EUR/mes. Pri podpise zmluvy sa hradí jedno mesačné nájomné vo výške 450,- EUR, depozit vo výške 450,- EUR a sprostredkovateľská provízia vo výške 300EUR.