Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 511 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 1 izb. novostavba Tehelné Pole Bajkalská Nové Mesto BA EXPISREAL

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Bajkalská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
56 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
27.09.2020
Aktualizované
26.10.2020
Cena 520,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

English description below

Ponúkame Vám na prenájom luxusný, slnečný, priestranný 1-izbový byt vo vysokom štandarde navrhnutý architektom, kompletne dizajnovo zariadený, s priestrannou terasou, krásnym výhľadom na Bratislavu a futbalový štadión Tehelné pole, kvalitnými panoramatickými oknami, podlahovým kúrením v novom rezidenčnom projekte Tehelné Pole na Bajkalskej ulici vo vyhľadávanej mestskej časti Nové Mesto. Byt sa nachádza na 12p./24pp. dome s výťahom.

ú chladničku spolu  s mrazničkou a v neposlednom rade umývačkou riadu. Obývacia časť bytu je zas zariadená veľmi štýlovo, či už manželskou posteľou, šatníkmi a skriňami na mieru alebo veľkou TV. 

Byt vonia ešte novotou, treba vidieť.

Kompletná občianska vybavenosť, byt sa nachádza v polyfunkčnej budove, v okolí nájdete školy a škôlky, v okolí je možnosť kultúrneho ale aj športového vyžitia, skvelá MHD dostupnosť a v neposlednej rade parkovanie vo vonkajších priestoroch je bezplatné. Bytový dom bol skolaudovaný tento rok.

Veľmi príjemné a pekné bývanie vo vysokom štandarde.

Byt je voľný ihneď.

Mesačný prenájom predstavuje 520 € + 130 euro energie vrátane poplatkov za internet.

Radi Vám zodpovedáme Vaše otázky na 0951 165 717We offer for rent a luxurious, sunny, spacious 1-room apartment of a high standard designed by an architect, completely designed, with a spacious terrace, beautiful views of Bratislava and the Tehelné pole football stadium, quality panoramic windows, underfloor heating in the new residential project Tehelné Pole na Bajkalská Street in the sought-after city part of Nové Mesto.

The apartment is located on 12p./24pp. house with elevator. ú refrigerator together with freezer and last but not least dishwasher. The living area of ​​the apartment is furnished in a very stylish way, whether it is a double bed, wardrobes and wardrobes to measure or a large TV. The apartment still smells new, must be seen. Complete civic amenities, the apartment is located in a multifunctional building, in the vicinity you will find schools and kindergartens, in the vicinity there is the possibility of cultural and sports activities, great public transport accessibility and last but not least parking in the outdoor area is free. The apartment building was approved this year. Very pleasant and nice living in a high standard.

The apartment is available immediately.

Monthly rent is 520 € + 130 euros of energy, including internet fees.

We are happy to answer your questions on +421 951 165