Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 385 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jaroslav Kasala maklér
Jaroslav Kasala
jaro@axisreal.sk
0918 646 341

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: Štúdio, KIMATIZÁCIA, Bratislava III. Nové Mesto, Pluhová ul.

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Pluhová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
22 m2
Celková plocha
22 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
1
Pridané
20.08.2019
Aktualizované
17.09.2019
Cena 390,00 €/mes.
Jaroslav Kasala Axis Real
Kontaktovať makléra 0918 646 341

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom štúdiá o celkovej rozlohe 20 m2 a 22 m2 v lokalite Bratislava III. Nové Mesto, Pluhová ulica. Dve samostatne stojace štúdiá sa nachádzajú na pozemku rodinného domu s parkovou úpravou. Nájdete tu dostatok súkromia a zelene, posedieť si môžete na drevenej terase. Štúdiá pozostávajú z izby s kuchynským kútom, samozrejmosťou je samostatná kúpelňa s WC. Parkovanie je verejné bezproblémové.

STAV BYTU:
Štúdiá disponujú vyhrievanou elektrickou podlahou a klimatizáciou, ponúkame ich na prenájom čiastočne zariadené, ešte doposiaľ neboli nikdy obývané, nájdete v nich kuchynskú linku s chladničkou ( po dohode s majiteľkou možnosť dozariadenia o sklokeramickú dvojplatničku). Kúpeľňa je zariadená s WC, sprchovacím kútom, umývadlom a predprípravou na práčku. Fotografie sú iba ako grafický návrh, slúžia pre lepšiu predstavivosť klienta. Štúdiá sú aktuálne pre jednu osobu od 1.9.2019.

PLATBY:
Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí jednomesačný nájom s KTV a internetom 390,- euro + záloha za energie 30,- euro + vratný depozit 420,- euro + províziu pre realitnú kanceláriu vo výške 400,- euro.

LOKALITA:
Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie, dobrú dostupnosť na MHD do 5 min pešo, neďaleko sa nachádza nákupné centrum POLUS, jazero KUCHAJDA kde nájdete množstvo športového a relaxačného vyžitia. Jedná sa o kľudné bývanie v rodinnom dome v tichom prostredí s dostatkom súkromia v širšom centre hlavného mesta.

/ ŠTÚDIO / BRATISLAVA III. NOVÉ MESTO / PLUHOVA ULICA / TEHLA / NOVOSTAVBA / SPOLOČNÝ DVOR / ČIASTOČNE ZARIADENÉ /