Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 327 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Petra Hayek
petrahayek@expisreal.sk
0917 854 239

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ veľký 1 izb možnosť prerobiť na 2izb Trnavské Mýto EXPIS REAL

Typ
Predaj
Mesto
Nové Mesto
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
47 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
08.04.2021
Aktualizované
08.04.2021
Bc. Petra Hayek Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0917 854 239

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj veľký 1 izbový priestranný byt na Trnavskom Mýte, na ulici Šancova, na hranici medzi Starým a Novým mestom Nachádza na 2.podlaží z 5tich v tehlovej bytovke s novou fasádou bez výťahu s pavlačovým balkónom (uzamykateľným a dostupným len pre 3 byty)Byt má veľkorysích 47m2,  je dispozične veľmi dobre riešený a dá sa prerobiť na plnohodnotný 2 izbový byt - prehodením kuchyne do priestrannej obývačky vznikne samostatná spáľňa. Dizpozícia:

Vstupná chodba, samostatné WC s oknom, kúpeľňa s vaňou, samostatná kuchyňa, veľká priestranná izbaByt prešiel kompletnou rekonštrukciou, ( plávajúce podlahy, omietky, nová elektrika - medené káble, nová sanita)K dispozícii prístup do spoločnej práčovne, kde sa dá uskladniť aj bicykel, sánky, resp. dá sa využiť tradične na vešanie prádla. Parkovanie veľmi dobré pred domom na parkovisku prístupnom z ulice Komárnická - Filiálne nádražie, oproti tržniciVýborná občianska vybavenosť - Tržnica, OC Centrál, obchody, reštaurácie,banky,nemocnica, kino, Istropolis, MHD - Trnavské a Račianské mýto, Hlavná stanica 4 zástavky, 

Cena 159 000 €Obhliadky a info:

0917854239

Bc. Petra Hayek, Expisreal