Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vlastimil Friebert maklér
Vlastimil Friebert
vlasto@housereality.sk
+421 907 411 333

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj pekný 1 izbový byt, Nám. Biely Kríž, Bratislava III. Nové Mesto

Typ
Predaj
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Námestie Biely Kríž
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
38 m2
Celková plocha
38 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
20.01.2023
Aktualizované
20.03.2023
Vlastimil Friebert House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 907 411 333

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Ponúkame na predaj pekný 1 izbový byt v lokalite Bratislava III. Nové Mesto, Námestie Biely Kríž. Byt sa nachádza v tehlovom dome na zvýšenom prízemí/3 poschodí bez výťahu. Výmera bytu je 38 m2, byt je bez balkóna + patrí k nemu pivnica.
STAV BYTU:
Ponúkaný byt je po rekonštrukcii - vstupné dvere, dlažba v chodbe a na sanite, plávajúce podlahy v izbe, plastové okná, kúpeľňa so sprchovacím kútom, kuchynská linka, vlastné kúrenie.. Predáva sa kompletne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi.
DISPOZICIA:
Vstupná chodba, kúpeľňa spolu s WC, obývacia izba so vstupom do kuchynského kúta.
Byt je orientovaný do tichej časti na detské ihrisko.
Samotný bytový dom taktiež prešiel rekonštrukciou - nová fasáda, zateplenie, vstupné dvere, nové schránky, vymaľované spoločné priestory, zrekonštruované pivničné priestory.
LOKALITA:
Lokalita v blízkosti poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť ( v tesnej blízkosti stredná škola, okresný súd, obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škôlka, sieť MHD - zastávka je blízko pred domov). V blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie a najvyhľadávanejšie lokality na život v centre Bratislavy.

V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.