Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
266 630 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Radovan Štěpánek maklér
Ing. Radovan Štěpánek
rado@axisreal.sk
0905 422 485

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 1,5-izbový byt, BA III. Nové Mesto, ul. Teplická

Typ
Predaj
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Teplická
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
41 m2
Celková plocha
41 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
17.05.2018
Aktualizované
13.07.2018
Ing. Radovan Štěpánek Axis Real
Kontaktovať makléra 0905 422 485

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj 1,5-izbový byt na ulici Teplická, v Bratislave mestská časť Nové Mesto. Byt sa nachádza na 3.poschodí 6 poschodového zatepleného bytového domu s plochou 41,73 m2, lodžia 6 m2, pivnica 4 m2. Byt má vstupnú halu, napravo je kuchyňa, spálňa a obývacia izba, po ľavej strane haly je rolldoor, toaleta a kúpeľňa. Balkón sa tiahne po celej dĺžke, vstup naň je z obývacej izby aj z kuchyne. Byt je veľmi dobre dispozične riešený - obývacia izba a spálňa sú oddelené priečkou. Možnosť použiť hypotekárny úver.

STAV BYTU:
Byt je po rekonštrukcii, plastové okná, v izbách parkety, dlažba v kúpeľni.

LOKALITA:
Lokalita s výbornou dostupnosťou do centra, v blízkosti MHD, kompletná občianska vybavenosť.