Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 390 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vlastimil Friebert maklér
Vlastimil Friebert
vlasto@housereality.sk
+421 907 411 333

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 2 izbový kancelársky priestor, Vajnorská ulica, BA-Nové Mesto

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Vajnorská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
68 m2
Celková plocha
68 m2
Počet izieb
2
Pridané
27.08.2020
Aktualizované
15.10.2020
Cena 700,00 €/mes.
Vlastimil Friebert House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 907 411 333

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Ponúkame na prenájom 2 izbové kancelárske priestory v novostavbe, v lokalite Bratislava III Nové Mesto na ulici Vajnorská. Plocha je 68 m2, patrí k nim zasklený balkón o výmere 4 m2. Nachádzajú sa na 3/6 poschodí s výťahom. Prislúcha k nim garážové miesto v suterén domu.
STAV BYTU:
Ponúkaný priestor sa nachádza v 15 ročnej novostavbe, má hliníkové okná, novú plávajúcu podlahu, dlažbu, bezpečnostné dvere, kuchynskú linka, je novo vymaľovaný. Prenajíma sa nezariadený nábytkom + vybavenie kuchyne spotrebičmi + prenosná klíma.
Dispozícia :
Vstupná chodba, 2 miestnosti, balkón, skladový kumbál, WC, kúpeľňa, kuchyňa.
Voľný je ihneď.
Cena nájmu je 700,- € + 100,-€ energie + 100,-€ garážové státie.
PLATBY:
Depozit - 900,-€, nájom - 900,-€, provízia pre RK - 350,-€.
LOKALITA:
Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život a prácu v centre Bratislavy.