Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
268 936 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Andrej Nižňanský
a.niznansky@columba.sk
+421 905 800 490

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom nepriechodnej izby vo veľkom 2iz. byte - Príkopová - iba pre ženu/dievča

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Mestská časť
Mierová kolónia
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
80 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
25.09.2016
Aktualizované
10.08.2018
Cena 280,00 €/mes.
Ing. Andrej Nižňanský COLUMBA Real Estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 905 800 490

Popis nehnutelnosti

Prenájom samostatnej izby vo veľkom 2iz. byte (2p.) na Príkopovej ulici priamo vedľa Národného tenisového centra - pre dievča/ženu/študentku (nová skriňa a zariadenie izby). Spolubývajúca je mladé zahraničné bezproblémové dievča pracujúce v Bratislave. Nehnuteľnosť o rozlohe 80m2 sa skladá z dvoch veľkých samostatných izieb, chodby, kuchyne, samostatného WC a kúpeľne. Izba o veľkosti 16m2 + francúzsky balkón obsahuje posteľ, stolík, novú skriňu a poličku (možnosť doniesť aj svoje veci), internet UPC v cene. Byt sa nachádza v Novom meste s ideálnym prístupom k MHD - autobusy, električky, trolejbusy, v okolí je dostatok obchodov (Billa, Lidl, Kaufland), pošta, pre študentov je neďaleko na Univerzitu Komenského, či Ekonomickú univerzitu.

Izba je voľná od ihneď


Cena prenájmu je 270€ vrátane energií + 270 eur kaucia (možná splatnosť na dve časti) + provízia pre RK vo výške 200 eur 


V prípade záujmu ma kontaktujte na tel.č.  +421 905 800 490 alebo e-mailom a.niznansky@columba.sk

Prečo bývať v tomto byte?

* veľký byt

* príjemný spolubývajúci

* výborná lokalita