Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 499 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 2 izbový III Veže, Bajkalská Nové Mesto BA EXPISREAL

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Bajkalská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
04.10.2020
Aktualizované
18.10.2020
Cena 650,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

english description below

Ponúkame na prenájom2 izbový byt vo veľmi vyhľadávanom bytovom komplexe Tri veže na Bajkalskej ulici na 11-tom poschodí. Byt sa prenajíma kompletne zariadený nábytkom a spotrebičmi. K bytu prislúcha parkovacie miesto v monitorovanej garáži dostupné výťahom. Vchod na loggiu je z obývacej izby. Byt je orientovaný na Pasienky, samozrejmosťou bytu je parkovacie miesto v cene.

Bytový dom III Veže obyvateľom ponúka zdarma možnosť využívať fitness a family room umiestnené priamo v budove. V rámci obchodnej promenády projekt ponúka viacero reštaurácií, kaviarní, banku, potraviny, kaderníctvo, solárium, masáže... V blízkom okolí služby dopĺňajú nákupné centrum VIVO (Polus), CENTRAL. V pešej dostupnosti sa tiež nachádza Národné Tenisové Centrum, zimný štadión, plaváreň, kúpalisko. Zastávky MHD sú vzdialené od 3 do 5 min. (autobus, trolejbus, električka). Priamo pred projektom stoja aj medzimestské linky. Lokalita je výnimočná tiež výbornou dopravnou dostupnosťou či už do centra alebo na diaľnicu smerom von z mesta.


Cena prenájmu vrátane parkovacieho miesta je 550€ + 150€ sú zálohové platby a internet.

Radi Vám zodpovieme Vaše otázky na 0951 165 717We offer for rent a 2-room apartment in the very popular apartment complex Tri veže on Bajkalská Street on the 11th floor. The apartment is rented fully furnished with furniture and appliances. The apartment has a parking space in a monitored garage with elevators. The entrance to the loggia is from the living room. The apartment is oriented to Pasienky, of course the apartment has a parking space included.

Apartment house III Towers offers residents a free opportunity to prepare a fitness and family room located directly in the building. Within the shopping promenade, the project offers several different cafes, a bank, groceries, a hairdresser, a solarium, massages ... In the vicinity of the services complement the shopping center VIVO (Polus), CENTRAL. Within walking distance there is also the National Tennis Center, ice stadium, swimming pool, swimming pool. Public transport stops are marked from 3 to 5 minutes. (bus, trolleybus, tram). There are also long-distance lines directly in front of the project. The location is also exceptional with excellent transport accessibility either to the center or to the highway out of town.

The rental price including energy, TV, internet and parking spaces is 700 €. (150€ utilities internet included)

We will answer all your questions on telephone number +421 951 165 717