Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 353 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Tököly maklér
Peter Tököly
peter@housereality.sk
+421 903 936 860

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NOVOSTAVBA 2 izb. byt, Tehelné pole, Bajkalská ul., BA III Nové Mesto

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Bajkalská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
90 m2
Celková plocha
90 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
2
Pridané
07.09.2020
Aktualizované
14.09.2020
Cena 750,00 €
Peter Tököly House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 936 860

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Ponúkame na prenájom úplne nový, odovzdaný, neobývaný a priestranný 2 izbový byt s klimatizáciou, projekt Tehelné pole, v lokalite Bratislava III Nové Mesto, na ulici Bajkalská v blízkosti štadióna Slovan, Tehelné pole. Izby sú nepriechodné, plocha bytu je 60 m2 + veľká terasa 30 m2, nachádza sa na 5/8 poschodí v bytovom dome s výťahom. Voľný je ihneď a je vhodný pre max. 2 osoby. Byt je čiastočne zariadený s možnosťou kompletne do zariadiť podľa potreby klienta, súčasťou je kuchynská linka so spotrebičmi, kúpeľňa s vaňou. Orientovaný je na dve svetové strany, izby sú samostatné, byt má stropnú klimatizáciu.
STAV BYTU:
Ponúkaný byt je v novej novostavbe, okná - v obývačke s el. žalúziou, plávajúca podlaha, dlažba, kuchynská linka so spotrebičmi, kúpeľňa s vaňou, toaleta.
PLATBY:
Depozit, nájom - 750 € vrátane energie, provízia RK - 400,-€
LOKALITA:
Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.