Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
312 393 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Peter Herka maklér
Mgr. Peter Herka
peter.herka@axisreal.sk
0949 531 333

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: 2-izb. byt, garážové státie, BA III. Nové Mesto, Junácka ul.

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Junácka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Celková plocha
70 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
16.10.2019
Aktualizované
14.04.2020
Cena 760,00 €/mes.
Mgr. Peter Herka Axis Real
Kontaktovať makléra 0949 531 333

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka s dostupnosťou ihneď na prenájom nadštandardný 2-izbový zariadený byt, v časti BA III, Nové Mesto, Junácka ulica. Nachádza sa priamo oproti plavárni, v novšej polyfunkčnej budove, na 3. poschodí z 5. Výmera bytu je 65 m2 + 3 m2 lodžia + 2 m2 pivnica. K bytu prislúcha miesto v podzemnej garáži.

Byt pozostáva zo vstupnej haly, samostatného WC, kúpeľne, šatníka, špajze, obývačky a spálne.

Obyvatelia domu majú prístup do uzavretého zeleného dvora s malým detským ihriskom.

STAV BYTU:
Byt je čerstvo vymaľovaný, zariadený nábytkom a spotrebičmi na fotografiách. V cene je aj UPC internet a káblová TV so základnou ponukou televíznych programov.

PLATBY:
V cene prenájmu 760 eur sú zahrnuté internet a parkovacie miesto v podzemnej garáži. Pri podpise zmluvy sa platí jednomesačné nájomné, kaucia v rovnakej výške a provízia realitnej kancelárie vo výške 480 eur.

LOKALITA:
Výborná lokalita v blízkosti jazera Kuchajda, s kompletnou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti. Dom sa nachádza priamo oproti plavárni Pasienky s fitnescentrom. Do OC Polus a na Pasienky prídete z bytu pešo do 5 minút. Základná škola s materskou školou len 200 m od domu.

/ 2-IZBOVÝ BYT / PRENÁJOM / NOVÉ MESTO / POLUS CITY CENTER / GARÁŽ / KOMPLETNE ZARIADENÝ / ŠATNÍK / ŠPAJZA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.