Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
298 571 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Serafín maklér
Lukáš Serafín
lukas@axisreal.sk
0950 208 336

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2-izb. byt, TERASA, BA III. Nové Mesto, Račianská ulica

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Račianska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
85 m2
Celková plocha
85 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
2
Pridané
04.07.2019
Aktualizované
08.07.2019
Cena 450,00 €/mes.
Lukáš Serafín Axis Real
Kontaktovať makléra 0950 208 336

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom 2-izbový byt v lokalite Bratislava III. Nové Mesto na ulici Račianská. Celková plocha je 85.5 m2 (byt 33 m2 + 50 m2 terasa + 2,50 m2 pivnica). Nachádza sa na 1.poschodí v 10-poschodovom tehlovom bytovom dome. Dispozícia bytu ponúka vstupnú chodbu, kúpeľňu s vaňou a WC, kuchyňu prepojenú s izbou a samostatnú izbu vhodnú spálňu. Byt je voľný ihneď. Byt zariadený kuchynskou linkou, chladničkou, umývačkou riadu, TV, nábytkom.

STAV BYTU:
Byt je po kompletnej rekonštrukcii, plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, obklady.

PLATBY:
Pri podpise zmluvy sa hradí nájomné vo výške 550,- € + 550,- € + vratný depozit a provízia pre realitnú kanceláriu vo výške mesačného nájmu.

LOKALITA:
Dom sa nachádza pri ŽST Vinohrady v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, blízko do centra mesta. Príjemné prostredie vinohradov, parkovanie je možné pred bytovým domom.

/NOVOSTAVBA / BA III. NOVÉ MESTO / RACIANSKA /