Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
264 456 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vladimír Pokorský
vladimir.pokorsky@artegos.eu
0903427405

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izbový byt s parkovacím miestom na Starej Vajnorskej

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Stará Vajnorská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
42 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
14.06.2018
Aktualizované
14.06.2018
Cena 500,00 €/mes.
Vladimír Pokorský Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v Bratislave, ulica Stará Vajnorská. Byt sa nachádza na prízemí bytového domu. Úžitková plocha bytu je 42 m2, je po kompletnej rekonštrukcii. Byt je kompletne zariadený. Všetko zariadenie nábytok aj spotrebiče sú nové ešte nepoužité. V izbách je plávajúca podlaha. Okná sú plastové so žalúziami a zvonku hliníkové rolety. 
Rozloženie bytu kuchyňa s obývačkou, chodba, kúpeľňa, spálňa.
Vybavenie kuchyne: Nová kuchynská linka, chladnička s mrazničkou, elektrická rúra, mikrovlná rúra, varná doska, digestor.
Obývačka: Obývacia stena, konferenčný stolík, rohová rozťahovacia sedačka, televízor.
Spálňa: Veľký šatník, postele, nočné stolíky s lampami.
Kúpeľňa: Sprchový kút, záchod, umývadlo, práčka

Byt je voľný ihneď.


Cena prenájmu je 500Eur + 80Eur energie

Kontakt: Vladimír Pokorský, vladimir.pokorsky@artegos.eu, tel.: 0903 427 405

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu