Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
278 027 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Martina Leštinská
martina.lestinska@artegos.eu
0949612488

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izbový byt pri Račianskom mýte

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Americká
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
12.01.2019
Aktualizované
12.01.2019
Cena 500,00 €/mes.
Ing. Martina Leštinská Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom 2 izbový zrekonštruovaný a zariadený byt na Americkej ulici neďaleko Račianskeho mýta. Je situovaný z oboch strán do parku mimo hlavnej cesty. Byt pozostáva z prakticky upravenej predsiene, útulnej spálne so vstavanou skriňou, obývačky, odkiaľ je vstup na balkón s výhľadom do parku a kuchyne vybavenej linkou so spotrebičmi a jedálenským kútom. Vedľa kuchyne je navyše malá praktická miestnosť s práčkou, využiteľná aj ako komora. Pivnica k bytu je v suteréne bytového domu. Byt sa nachádza na 1. poschodí tehlového bytového domu bez výťahu. Poloha bytu je veľmi výhodná, zastávka MHD je chôdzou 2 min., plus blízke okolie poskytuje plnú vybavenosť. Do centra sa dá dostať do 10 minút. Možnosť prenájmu taktiež garáže za 70 Eur/mes. na ul. J. C. Hronskeho - chôdzou 5 min. od bytu.

Podmienky nájmu: domáce zvieratá aj deti áno

Cena prenájmu je 500Eur + 150Eur energie (net nie je v cene)

Kontakt: Martina Leštinská, martina.lestinska@artegos.eu, tel.: 0949 612 488

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu