Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
265 024 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Pinka
jan.pinka@artegos.eu
0948462110

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Sibírska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
54 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
14.06.2018
Aktualizované
14.06.2018
Cena 550,00 €/mes.
Ján Pinka Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom kompletne novo zrekonštruovaný 2 izbový byt s balkónom a so zasklenou loggiou na Sibírskej ulici. Je situovaný na 1. poschodí, ktorý je na 2. nadzemnom poschodí z 5 poschodí. V bytovom dome je výťah i pivnica. Byt ponúka vynikajúcu dostupnosť do centra mesta, orientáciu na Kolibu a výborné dispozičné riešenie. Byt s rozlohou 54 m2 (z toho pivnica 2 m2) je orientovaný na západ.
Interiér bytu nedávno prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala: 
- kompletnú rekonštrukciu rozvodov elektriky, stupačky a vody
- rekonštrukcia kúpeľne a WC
- kompletnú rekonštrukciu všetkých podláh – vinylová plávajúca podlaha
- interiérové dvere, lišty
Pri rekonštrukcii boli použité prevažne prírodné farby a kvalitné materiály. 
DISPOZÍCIA
Byt pozostáva zo vstupnej haly, kúpeľne so zabudovaným sprchovým kútom, samostatnej toalety, obývacej izby prepojenou s oddychovou zónou, samostatnou kuchyňou a samostatnou spálňou. 
Vybavenie bytu ako na foto + spálňa po dohode 
PARKOVANIE 
Je k dispozícii dostatok verejných parkovacích miest v okolí bytového domu. 
LOKALITA
Byt sa nachádza na Sibírskej ulici, ktorá poskytuje skvelú dopravnú dostupnosť (centrum mesta i Petržalka), kompletnú občiansku vybavenosť - školy, škôlky, obchody (Billa, Lidl)a potraviny. Nákupné centrá OC Slimák je do 5 minút pešo a Polus, OC Centrál sú do 5 minút autom. Rekreáciu a šport ponúkajú Štrkovecké jazero a jazero Kuchajda, zimný štadión Ondreja Nepelu, národné tenisové centrum, takisto priľahlé svahy a lesy Malých Karpát.
Preferujeme budúcich nájomcov bez domácich miláčikov. 

Cena prenájmu je 550Eur + 150Eur energie

Bližšie info a kontakt: Ján Pinka, jan.pinka@artegos.eu, tel.: 0948 462 110

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu