Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 300 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Petra Černegová
petra.cernegova@artegos.eu
0915488358

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izbový byt Nová Doba

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Vajnorská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
13.09.2019
Aktualizované
13.09.2019
Cena 500,00 €/mes.
Petra Černegová Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v Bratislave na Vajnorskej ulici, Nová Doba II, vedľa Národného tenisového centra.
Dispozícia:
Byt s rozlohou 50m2 sa prenajíma zariadeny a situovany je na zvýšenom prízemí 4-podlažného bytového domu. 

Vstupnými dverami vchádzame do predsiene bytu vybavenej vešiakovou stenou so skriňou na topánky, napravo je malá zasklená loggia na uskladnenie vecí, ďalej napravo nasleduje miestnosť WC a kúpeľňa so sprchovým kútom. Naľavo sa nachádza kuchyňa vybavená kuchynskou linkou, šporákom, mikrovlnkou, práčkou, chladničkou, jedálenským stolom so 4 stoličkami a skriňami. Na konci predsiene vstupujeme do priechodnej obývačky a odtiaľ do spálne orientovanej do tichého dvora domu.
Byt je čiastočne zrekonštruovaný, má plastové okná, drevené podlahy v izbách pokryté novým kobercom. Momentálne je byt čiastočne zariadený s nábytkom, ktorý je podľa požiadaviek možné doplniť (viď ilustratívne fotky). Byt sa nachádza neďaleko centra mesta, v okolí je dobrá občianska vybavenosť. Byt je ideálny pre jednotlivca alebo pár, aj s dieťaťom.

Doplňujúce:
- Zvieratá - nie. 
- Zahraničný záujemca - možný. 
- Študenti - podľa osobitného posúdenia. 
- Záujemca s deťmi - áno.

Cena prenájmu je 500Eur + 50Eur energie
Kontakt: Petra Černegová, petra.cernegova@artegos.eu, tel.: 0915 488 358 
Kompletné info aj tu: artegos.eu
Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.
Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu
Kontakt: Petra Černegová, petra.cernegova@artegos.eu, tel.: 0915 488 358