Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
261 928 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Pinka
jan.pinka@artegos.eu
0948462110

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izbový apartmán v komplexe PARKVILLE

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Strážna
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
17.05.2018
Aktualizované
17.05.2018
Cena 700,00 €/mes.
Ján Pinka Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na dlhodobý prenájom 2 izbový byt (apartmán) na Strážnej ulici, Bratislava III - Nové mesto, luxusný obytný komplex PARKVILLE Koliba. Byt sa nachádza v novostavbe, ponúka sa nezariadený, nachádza sa na prízemí, k bytu patrí záhrada, ktorá je okolo celého bytu /nie je nutné ju udržiavať.
Byt pozostáva zo spoločnej kuchyne (kompletne vybavenej vstavanými elektrickými kuchynskými prístrojmi) a obývačky, spálne, WC a kúpeľne. Byt je zabezpečený bezpečnostnými dverami na diaľkové ovládanie, alarmom, k dispozícii je WIFI, Magio televízia.
Byt sa ponúka bez pivnice a parkovacieho státia v hromadnej garáži. Prenájom parkovacieho miesta a pivnice však možný.
OBJEKT:
Byt sa nachádza v novom, modernom a veľmi pekne upravenom a udržiavanom komplexe stráženom bezpečnostnou službou a kontrolovaný kamerovým systémom, areál je uzatvorený, parkovanie pre návštevy v areále zabezpečené, areál má detské ihrisko.
Garážové parkovacie miesto v hromadnej garáži + pivnicu je možné priplatiť podľa dohody, inak parkovanie bezplatné, bezproblémové v areáli

Byt je voľný od 1.6.2018.

Cena prenájmu je 700Eur + 80Eur energie

Bližšie info a kontakt: Ján Pinka, jan.pinka@artegos.eu, tel.: 0948 462 110

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.