Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 295 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ – 2iz. byt na Riazanskej ul.- BA III.

Typ
Predaj
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Riazanská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
51 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
28.02.2017
Aktualizované
28.02.2017
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Výmera bytu je 49 m2 + pivnica 2m2, 5/6 poschodí s výťahom.Byt je čiastočne zrekonštruovaný- plastové okná, interiérové dvere, plávajúce podlahy, kuchynská linka, zrekonštruovaná kúpeľňa a wc.
Dispozícia: vstupná predsieň, obývacia izba, samostatná kuchyňa, menšia spálňa, kúpeľňa s vaňou, samostatné wc, dlhá loggia pozdĺž bytu.
Bytový dom je panelový, zateplený a zrekonštruovaný.
V okolí domu je kompl.obč.vybavenosť.
Byt je kúpou voľný, je bez tiarch, hypoúver možný.
Cena nehnuteľnosti je 120 500,-eur
Kontakt na makléra: 0948 080 115, emmakler@centrum.sk

V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, , KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.