Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
248 086 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Eduard Číž
ciz@vasereality.sk
0948 404 805

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj veľmi pekný, slnečný 2-izb. byt (50 m²), Račianska ulica, Nové Mesto

Typ
Predaj
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Račianska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
07.01.2018
Aktualizované
14.01.2018
Eduard Číž VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0948 404 805

Popis nehnutelnosti

Kontakt:  Eduard Číž         Telefón: 0948 404 805       E-mail: ciz@vasereality.sk

175496 - Ponúkame na predaj veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt (50 m²) na 11/13. poschodí na Račianskej ulici, necelé dve zastávky od Račianskeho mýta. V r. 2006  rekonštruovaný. Izby sú situované na juhovýchod, kuchyňa na juhozápad. Byt je príjemne zasadený do zelene, s prekrásnym výhľadom zo všetkých miestností.

V r. 2006 prešiel rekonštrukciou, má plastové okná so sieťkami, kúpeľňa i WC boli kompletne zrekonštruované. V kúpeľni je veľká rohová, oblá vaňa. Zmestí sa tam však aj práčka. V izbách sú pekné pôvodné parkety, ktoré boli v r. 2006 obrúsené a revitalizované. Do bytu sa vchádza cez štvorcovo pôsobiacu takmer 8-metrovú svetlú predsieň (3.55 x 2.22 cm), kde sa na ľavej strane nachádza praktická vstavaná skriňa vo farbách kuchynskej linky. Po  pravej strane je vchod do kúpeľne a WC. V 8,2m² veľkej, svetlej kuchyni je úchvatný výhľad na Hrad a Kolibu, ktorý večer kuchyňu poeticky osvetľuje. V linke je zabudovaná umývačka riadu. Pozdĺž oboch izieb sa vinie 7-metrová lodžia, široká 95cm, kde je možné od jarných mesiacov príjemne relaxovať, keďže je obrátená na juhovýchod, a tak tam fúka len výnimočne. Lodžia tiež chráni izby pred prílišným letným výpekom. Vstup na lodžiu je z obývačky (18 m²), druhá izba (13m²) má na lodžiu okno. Slnečný svit v izbách je v lete od východu slnka  približne do 13 h, v zime  do 12, potom je na strane kuchyne.

K bytu patrí pivnica (2m²). Na prízemí domu je uzamykacia miestnosť na odkladanie bicyklov opatrená mrežou. Dom bude mať na jar kompostovač. Pri dome je malé detské ihrisko, v okolí je dostatok lavičiek a neďaleko je park Račianske mýto ako aj veľký detský park Nová doba.

Parkovanie je bezproblémové, či už pod domom, pozdĺž Račianskej alebo za domom. Dom bol v r. 2012 zateplený, v apríli 2018 sa vymieňajú výťahy, na jar 2019 je neplánovaná obnova schodíšť.

V dosahu pár minút autom či bicyklom sú jazerá Kuchajda a Štrkovec, ako aj občianska vybavenosť: obchody, ako je Billa, Tesco, Polus, Centrál a iné. Cesta do mesta električkou trvá 7 minút. Mesačné nájomné je 110 Eur.

Cena bytu vrátane provízie pre RK je 125 000 EUR.

V cene nehnuteľnosti  je zahrnutý kompletný kvalitný právny servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.

Kontakt:  Eduard Číž    Telefón: 0948 404 805   E-mail: ciz@vasereality.sk

Kontaktovať ma môžete aj cez víkendy a sviatky do 22:00 hodiny.

Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.


Viac nehnuteľností nájdete na:  vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky.

 

Rozmýšľate nad predajom / prenájmom svojej nehnuteľnosti?

Zavolajte mi: 0948 404 805