Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
332 846 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juraj Gajdoš
gajdos@trhbyvania.sk
0950717888

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 2 IZ.BYTY BRATISLAVA NOVÉ MESTO KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA MAGNETOVÁ 35 m2

Typ
Predaj
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Magnetová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
35 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
20.01.2021
Aktualizované
29.01.2021
Juraj Gajdoš TRH Bývania

Popis nehnutelnosti

Lokalita:
Realitná kancelária TRH bývania ponúka na predaj 2 iz.byty situované v lokalite Bratislava III- Nové Mesto. Byty sa nachádzajú na 5 a 6 NP na Magnetovej ulici. Lokalita v ktorej sa byty nachádzajú ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V blízkosti sa nachádzajú obchody, zastávka MHD, OC Vivo, Kuchajda, Tesco.
Výmera:
Výmera 2 iz.bytov je 35 m2. Byty budú v stave holobyt s možnosťou dokončiť do štandardu. Ide o administratívnu budovu v ktorej momentálne prebieha kompletná rekonštrukcia. Dvojizbové byty majú pekný výhľad na mesto. Výmera park. státia je 12 m2. Pivničné kobky majú výmeru od 1,16 m2 po 3,55 m2.
Dispozícia:
Po vstupe do bytu sa po pravej strane nachádza úložný priestor na vstavaný šatník. Po ľavej strane sa nachádza kúpeľňa a samostatné wc. Oproti vchodovým dverám sa nachádza spálňa. Na pravej strane sa nachádza obývacia časť spojená s kuchynským kútom.
Cena:
Cena 2 izbových bytov v stave holobytu je od 105.000 eur do 105.600 eur. Možnosť dokúpiť si parkovacie miesto o výmere12 m2 (12.000,- eur). Takisto je možnosť dokúpiť si aj pivničnú kobku o výmere od 1,16 m2 po 3,55 m2 (2.000-3.500 eur). Energetický certifikát nie je k dispozícií.

INFO: info@trhbyvania.sk, TEL.: 0905480189