Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 474 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Michal Janči, RSc.
michal.janci@deltaproperty.sk
0910777796

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | Výhľad na Staré mesto - 2 izb. byt s parkovaním, Na Zlatej nohe, Koliba, 73 m2

Typ
Predaj
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Na Zlatej nohe
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
73 m2
Celková plocha
73 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
28.08.2020
Aktualizované
22.09.2020
Mgr. Michal Janči, RSc. Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Delta Property Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 2 izbový byt s pútavým výhľadom na ulici Na Zlatej nohe, Bratislava - m.č. Nové Mesto - Vinohrady.

INTERAKTÍVNA VIRTUÁLNA OBHLIADKA: Nehnuteľnosť Vám odprezentuje maklér formou online interaktívnej 3D obhliadky z pohodlia Vášho domova, bez potreby osobného stretnutia. V prípade záujmu nás kontaktujte a dohodneme si termín. 
Link 3D obhliadka:
https://delta-property.vr-360-tour.com/e/QAoBcp9oFG8/e?initvars.autorotate.enabled=always

BYT: Byt sa nachádza v bytovom dome, ktorý bol daný do uživania kolaudačným rozhodnutím stavebného úradu vo februári 2009. Celková podlahová plocha bytu je 73 m2 + balkón o výmere 7,03 m2. K bytu prislúcha pivničná kobka.  
DISPOZÍCIA: Byt pozostáva z dvoch obytných miestností, t.j. izba o výmere 13,10 m2 a izba s kuchyňou o výmere 36,89 m2 a príslušenstva bytu. Príslušenstvom bytu je predsieň o výmere 10,52 m2, WC o výmere 1,44 m2, kúpelňa o výmere 5,48 m2, komora o výmere 3,01 m2, pivničná kobka o výmere 2,07 m2 a balkón o výmere 7,03 m2 (plocha balkóna sa do podlahovej plochy bytu nezaratáva).
ZARIADENIE: Byt sa predáva čiastočne zariadený. 
PARKOVANIE: V cene nehnuteľnosti je zahrnuté garážové státie s výmerou 12,66 m2, ktoré sa nachádza v bytovom dome.
LOKALITA: Bytový dom sa nachádza v exkluzívnej časti Bratislavy, v časti Koliba. Lokalita je tichá a zabezpečuje komfortné bývanie s blízkosťou a výbornou dostupnosťou do centra mesta, ako aj s možnosťou voľnočasových aktivít v blízkom mestskom/lesnom parku. Orientácia bytu, ako aj oddych strávený na balkóne bytu, umožňuje krásny výhľad na mesto Bratislava.
Cena: 210.000 €

Realitný maklér: Mgr. Michal Janči, RSc.

tel: +421 910 777 796 

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Viac informácii o Interaktívnej virtuálnej prehliadke: https://deltaproperty.sk/interaktivna-virtualna-prehliadka