Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 351 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Soňa Filová
filova@loftreal.sk
0903165241

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 - izbový byt Vajnorská 62 m2, tehla

Typ
Predaj
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Vajnorská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
62 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
13.09.2020
Aktualizované
13.09.2020
Soňa Filová LOFT real s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Vajnorskej ulici v tehlovom dome v blízkosti OC CENTRÁL, BA III NOVÉ MESTO. Bytové domy v tejto lokalite disponujú vlastným uzavretým priestranným dvorom s lavičkami, ihriskom a zeleňou, preto sú mimoriadne obľúbené. Prístup do bytového domu je z rušnejšej Vajnorskej ulice, ale byt je orientovaný do tichého dvora so zeleňou. 

ZÁKLADNÉ PARAMETRE - ZHRNUTIE:
- úžitková plocha bytu: 62m2
- poschodie: 4
- bez výťahu
- pôvodné drevené parkety
- kúpeľňa s vaňou
- samostatná toaleta

DISPOZÍCIA:
- vstupná chodba, napravo vstup do kúpeľne a samostatnej toalety, vľavo je vstup do veľkej spálne a  ďalej do veľkej kuchyne s možnosťou prerobenia na obývaciu izbu s kuchynskou linkou 

LOKALITA:
Lokalita je veľmi vyhľadávaná vďaka skvelej dopravnej infraštruktúre, výbornej občianskej vybavenosti a nepochybne aj kvôli dostatku zelených plôch v okolí.
Veľkou výhodou je pekne upravený dvor s  detským ihriskom priamo pri dome.
V blízkosti je viacero škôl, škôlok, detské ihriská, multifunkčné športoviská, nákupné centrum CENTRUM, nákupné centrum VIVO, jazero Kuchajda, Národný futbalový štadión, Národné tenisové centrum.
Napojenie na MHD a dostupnosť do centra mesta úplne bezproblémové.

Cena 149 000 € 
Uvedená cena zahŕňa:

- Poradenstvo hypotekárneho špecialistu

- Kompletný sprostredkovateľský a právny servis

- Správne poplatky na katastri nehnuteľnosti spojené s prevodom vlastníckeho práva

- Odmenu pre realitnú kanceláriu

Viac informácií k nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 165 241 alebo filova@loftreal.sk