Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 823 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Gabriel Greššo maklér
Gabriel Greššo
gabriel.gresso@lexxus.sk
+421 903 417 034

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS | POLYFUNKČNÁ BUDOVA po rekonštrukcii, St. Vajnorská, BA III.

Typ
Predaj
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Stará Vajnorská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
745 m2
Celková plocha
745 m2
Typ stavby
Ytong
Pridané
07.03.2023
Aktualizované
07.03.2023
Gabriel Greššo LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 903 417 034

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na PREDAJ POLYFUNKČNÚ BUDOVU po kompletnej NADŠTANDARDNEJ rekonštrukcii, BA III. Nové Mesto, ul. Stará Vajnorská, celková úžitková plocha objektu je 745 m2, výmera pozemku 244 m2, 1.PP + 4.NP.

Všetky inžinierske siete, stavebný materiál YTONG + zateplenie celého objektu a strechy, plastové okná, podlahy- dlažba a plávajúca podlaha, rekuperačné jednotky na 1.NP– výmena vzduchu bez zmeny teploty a vlhkosti vnútorného vzduchu, klimatizácia na 1.NP a samostatná klimatizácia na 4.NP, vlastné kúrenie- plynové kotle Viessmann, podlahové kúrenie sa nachádza v celej budove okrem 1.PP (garáže), kde sú umiestnené radiátory, samostatné merače elektriny na každom podlaží, kamerový systém, alarm, zmäkčovač vody, stierka + dekoratívne omietky – benátska štuka a San Marco, schválený projekt na vonkajší výťah v prípade záujmu nového vlastníka o jeho realizáciu.

POLYFUNKČNÁ BUDOVA je kompletnej rekonštrukcii, ktorá prebehla v dvoch fázach, v roku 2016 celý objekt vrátane všetkých rozvodov IS a v roku 2019 bola samostatne realizovaná rekonštrukcia samostatného PENTHOUSU na 4.NP .

POPIS:

1.PP GARÁŽ pre 5 vozidiel s bránou na diaľkové ovládanie, 2x skladový priestor, chodba, možnosť vonkajšieho parkovania pre 2 vozidlá (155 m2).

1.NP REŠTAURÁCIA so zázemím a KANCELÁRIA zvýšené prízemie, kancelária so samostatným vstupom, hlavný vchod, chodba, schodisko, technická miestnosť, kompletne vybavená kuchyňa, priestor reštaurácie rozdelený na nefajčiarsku a fajčiarsku časť, barový pult, samostatné dámske a pánske toalety. (145 m2).

2.NP APARTMÁNY schodisko, priestranná komunikačná chodba, 4x (štyri) samostatné apartmány, vybavené kuchynskou linkou (varná doska, chladnička), sociálnym zázemím (kúpeľňa so sprchovým kútom, WC a umývadlom)a izbou s posteľami a TV, bezpečnostné dvere so vstupom na kartu, technická miestnosť. (145 m2).

3.NP HOLOPRIESTOR (určené na ADMINISTRATÍVNE ÚČELY prípadne vytvorenie ďalších APARTMÁNOV) schodisko, komunikačná chodba, podlažie je momentálne v stave holo priestor s niekoľkými sadrokartónovými priečkami. Predáva sa v súčasnom stave a tým ponúka novému vlastníkovi možnosť úpravy a rozčlenenia priestorov podľa vlastných predstáv respektíve potrieb a budúcemu účelu využitia predmetného podlažia. Momentálne má majiteľ budovy zámer zrealizovať na predmetnom podlaží 2x (dva) apartmány na prenájom. Na chodbe sa nachádza samostatný vstup s dverami z mliečneho skla na odtlačok prsta na schodisko vedúce do luxusného bytu(150,96 m2).

4.NP PENTHOUSE schodisko, predsieň so samostatnou toaletou a sedením, priestor na fitness aktivity a odkladací priestor, vstup do bytu posuvnými nepriehľadnými senzorickými dverami, talianska dlažba, inteligentný systém ovládania, všetky spotrebiče Miele, klimatizácia Daikin, Kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, samostatná špajza. Tejto časti priestoru dominuje veľký kamenný stôl s barovými stoličkami, priestor pokračuje obývacou časťou so sedením a veľkoplošnou obrazovkou, samostatný šatník s nábytkom na mieru a led podsvietením, v spálni sa nachádza manželská posteľ Matrachello, taliansky sektorový nábytok a osvetlenie- nočné lampy a luster, kúpeľňa WC Duravit navyššia trieda s bidetom a odsávaním, pračka a sušička Miele, sprchový kút, sanita Grohe, hydromasážna vaňa, (150m2).Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená nadštandardným nábytkom a komponentmi okrem 3.NP, reštaurácia je kompletne a štýlovo zariadená a vybavená, taktiež apartmány sú plne zariadené a vybavené.
Penthouse je zariadený a vybavený luxusným zariadením na mieru.

Reštaurácia a apartmány sú prenajaté a generujú vlastníkovi budovy každomesačný príjem respektíve výnos.

V prípade záujmu o doplňujúce informácie alebo obhliadku predmetnej nehnuteľnosti nás kedykoľvek kontaktujte.

TOPPONUKA