Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 842 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ján Badinka maklér
Mgr. Ján Badinka
jan.badinka@lexxus.sk
+421 915 570 802

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom - Penzión so 6 apartmánmi a reštauráciou, Smrečianska, BA III

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Smrečianska
Plocha priestoru
313 m2
Celková plocha
350 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
6
Pridané
29.04.2022
Aktualizované
16.06.2022
Cena 2 500,00 €/mes.
Mgr. Ján Badinka LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 915 570 802

Popis nehnutelnosti

Na prenájom penzión so 6 apartmánmi a štýlovou reštauráciou, zabehnutý na krátkodobé prenájmy (Booking) na ulici Smrečianska, Bratislava-Nové Mesto.
Trojpodlažný, kompletne zrekonštruovaný dom sa nachádza na rohu ulíc Smrečianska a Čajakova. Penzión o celkovej výmere 350,89 m2 má 3 nadzemné a 1 podzemné podlažie. Prvé nadzemné podlažie s terasou a suterénom sú užívané ako prevádzka reštaurácie, na druhom a treťom nadzemnom podlaží sa nachádza šesť mezonetových apartmánov s celkovou kapacitou 13 lôžok.
Výmera jednotlivých podlaží:
1. podzemné podlažie (suterén) - 27.85 m2 (príslušenstvo reštaurácie)
1. nadzemné podlažie - 112.32 m2 + terasa 37.55 m2 (reštaurácia)
2. nadzemné podlažie - 113.73 m2 (mezonetové apartmány)
3. nadzemné podlažie - 59.44 m2 (mezonetové apartmány)
Všetky apartmány a reštaurácia sú klimatizované s wifi pripojením a káblovou TV. K dispozícii sú všetky inžinierske siete, vykurovanie objektu je kombinované plyn (reštaurácia), elektrina (apartmány). K dispozícií sú tri parkovacie miesta pri objekte.
Kolaudácia apartmánov bola realizovaná v roku 2010. Odvtedy slúžil objekt ako prevádzka krátkodobého ubytovania cez Booking.com s aktuálnym hodnotením 8,9 (Vynikajúce) na základe viac ako 700 recenzií!!! Nehnuteľnosť má veľký investičný potenciál v oblasti cestovného ruchu. Odporúčam osobnú obhliadku!
Objekt sa nachádza v lukratívnej lokalite mestskej časti Bratislava – Nové Mesto v dotyku Starého Mesta. V blízkosti sa nachádza Hlavná vlaková stanica, veľmi dobrý dostup na Autobusovú stanicu Mlynské Nivy, na obchvat D1 a D2. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, obchodné centrá, Park Račianske mýto, cyklotrasy.

Cena prenájmu: 2.500,- EUR/mes. + energie a služby.
TOPPONUKA