Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 101 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Petra Hayek
petrahayek@expisreal.sk
0917 854 239

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 6 izb dom vhodný na podnikanie Nové mesto KRAMÁRE EXPIS REAL

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
215 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
6
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
23.09.2022
Aktualizované
23.09.2022
Cena 1 800,00 €/mes.
Bc. Petra Hayek Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0917 854 239

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom výborne riešený 6 izbový slnečný bezbariérový rodinný dom na Kramároch,  v blízkosti COOP potravín,za bývalým Siemensom

Úžitková plocha domu je 215 m2 plus 23 m2 pivnice, nachádza sa na pozemku o výmere 580 m2

Pred domom sú k dispozícii 4 parkovacie miesta na vlastnom pozemkuDom bol schvalený regionýlnym úradom a plne vybavený ako detské opatrovatelské centrum pre 12 deti alebo kancelárie (pôvodne usposobený ako sídlo firmy alebo kombinácia bývania a firmy- možná konverzia všetkými smermi).
Dispozícia domu:

1 NP: bezbarierový vstup z parkoviska - vstupná chodba, prijímacia kancelária (herňa 1) 22 m2, 2 samostatné miestnosti- riaditelňa (herňa 2) 28 m2 s východom na terasu a výhľad na Horský Park, jedna samostatná kancelária (spáleň pre deti) 19 m2 plus denná miestnosť- kuchyňa, pánske a dámske WC (t.c. prispôosobené na škôlku) 


2 NP- široké schodisko, vstupná chodba, 2 samostatné miestnosti- kancelárie (2 x 23 m2) jedna viacúčelová miestnosť zasadačka 28 m2, WC sprcha, a samostatná miestnosť na server-sklad, aircondition v jednej z kancelárii.

Pivnica: Samostatná kotolňa, príručný sklad 13 m2. RD po rekonštrukcii novozateplený- nízke náklady, nerozbitné trojité okná prízemie, relexné folie, vstupné bezpečnostné dvere, podlahy koberec, kvalitné EKO osvetlenie, plynové kúrenie – kondenzačný kotol, rozvody zo serveru v každej miestnosti , štrukturovaná kabeláž v celom dome, kabeláž na telefónnu ustredňu a rozvody do všetkých miestnosti, alarm a požiarny alarm s SMS, možné napojiť na bezpečnostnú službu. Kamerový systém interný aj externý. Parkovanie na vlastnom pozemku so zámkovou dlažbou, výborná poloha, privátne prostredie. K dispozícii záhrada.


Dom je ideálny na detské opatrovateľské centrum t.c. takmer kompletne vybavený, na firemné účely malú ev. stredne veľkú firmu, IT, reklamnú agentúru, právnickú kanceláriu, realitnú kanceláriu, cestovnú kanceláriu, malú prevádzku. Výborná dostupnosť 150 m MHD, pošta, výborne stravovacie možnosti v okolí, potraviny.

Voľný ihned.Cena: 

Nájom 1800 €/mesiac (85 Euro/m2/rok) plus energie (cca 300 €/mesiac). Pri podpise zmluvy sa platí mesačný nájom, depozit a provízia RK Obhliadky a info:

09178542393

Petra Hayek, Expisreal