Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 964 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.  Miriam Horňáková maklér
Mgr. Miriam Horňáková
miriam.hornakova@lexxus.sk
+421 907 642 522

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS - PRENÁJOM Novostavba 6iz. Rezidenčná vila, Vtáčnik BA III

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
250 m2
Celková plocha
250 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
6
Pridané
05.01.2022
Aktualizované
17.01.2022
Cena 3 000,00 €/mes.
Mgr. Miriam Horňáková LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 907 642 522

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť LEXXUS, a.s. ponúka na prenájom Rezidenčnú vilu – Novostavbu situovanú v tichej a slnečnej doline Vtáčnik, v mestskej časti Nové Mesto v okrese Bratislava III.
Červená tehlová fasáda je charakteristickým znakom anglického architektonického štýlu spolu so svojimi výhodami. Vila má 2 poschodia, 6 samostatných izieb, 2 kúpeľne.
Osobitnú pozornosť má obývacia izba, je to hlavná časť celého domu. Má hosťovskú časť a je kombinovaná s kuchyňou a jedálňou. Kuchyňa je plne vybavená zabudovanými spotrebičmi. Dôležitým prvkom je krb umiestnený v obývacej izbe . V celej vile sú na podlahe použité ušľachtilé drevené parkety. Vďaka veľkému množstvu dreva vo vile pôsobí celý 5 izbový priestor teplo a útulne. Okná sú veľké a dotvárajú charakteristický dizajn anglického štýlu. Dôležitá pozornosť je venovaná dizajnu terasy na pozemku. Nádvorie je vybavené trávnikom a živým plotom.
Ponúkame vám nahliadnutie nehnuteľnosti prostredníctvom 3D vizualizácie.

Celá vila pôsobí elegantne a krásne a je skvelým miestom pre bývane v tichej lokalite pri lese.
Parkovanie je zabezpečené priamo pred vilou.
Cena nájmu: 3000,- €/mesiac
Náklady na prevádzku 300,- €/mesiac. TOPPONUKA