Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 511 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Martin Zvolenský
martin.zvolensky@deltaproperty.sk
+421 904 335 165

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | 8 izbový dom s bazénom vhodný aj na podnikanie, Kramáre

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Stará Klenová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
421 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
8
Pridané
28.08.2020
Aktualizované
17.10.2020
Cena 2 999,00 €/mes.
Mgr. Martin Zvolenský Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 904 335 165

Popis nehnutelnosti

Delta Property Vám ponúka na prenájom štvorpodlažný rodinný dom na ulici Stará Klenová-Kramáre s obytnou plochou 421 m2 a pozemkom 404 m2 ktorý je vhodný pre bývanie s rodinou, prípadne na kombináciu bývania a podnikateľskej činnosti.

Dom:

Prízemie - vstup, dvojgaráž, malý odkladací priestor, wc, sprcha, plynový kotol, práčka, sušička, veľký odkladací priestor

I.poschodie - obývačka s kozubom a oddeleným jedálenským kútom, kuchyňa, komora, wc, pracovňa

II.poschodie - 4x spálňa, rodičovská so samostatnou kúpeľňou, ďalšia kúpeľňa, balkón

Podkrovie - otvorený priestor a veľká terasa

Zariadenie:

 -vonkajší bazén (6 x 3 m) s prekrytím, trávnik s automatickým zavlažovaním, kozub, masážna vaňa , TV sat, alarm - hlásenie sms správou, klimatizácia v každej izbe

Lokalita: 

Rodinný dom je situovaný v obľúbenej a bezpečnej lokalite Nového mesta, mestskej časti Kramáre s kvalitnou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do centra mesta a dopravné tepny.

Cena nájmu: Dohodou

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom.